ערכות בישול
לילדים

מטבח הוא עולם ומלואו. יש בו צבעים, ריחות, מרקמים ושיחות. זה מרחב של יצירה, בכוונה הכי פשוטה וטהורה. יש שם חומר, אנשים ומגע, כל מה שצריך בשביל יצירה. מזמינה אתכם להכניס את הילדים שלכם למטבח, מוקדם ככל שתוכלו.

ערכת הבישול מתאימה לילדים מגיל שנה וחצי שעומדים יציב ומסתקרנים במטבח עד היום התנסו בה מאות ילדים סביב גיל שנה וחצי ועד גיל 6-7 שנים.

מה תקבלו בערכה?

כלי מטבח מותאמים

סכין מיני שף ארקוסטיל | סכין מריחה | סכין עץ מערוך סיליקון | 2 סוגי כפיות עץ | קולפן ילדים | מסחטה מעץ | מיכל אשפה | מיכל מדידה

מתכונים כתובים ומאוירים

6 מתכונים שיעזרו לכם להבין את העקרונות של השיחה שיכולה להתפתח במטבח. בין ערבוב לבחישה, ואיזו שיחה אפשר ליצור, כדי להעביר ולקבל מסרים מהילדים.

קורס וידאו להורים

למה כדאי ואפשר לצפות, איך לשלב ילדים במטבח ואיך ליצור עבורם מרחב מותאם מוטורית, כדי שיחוו הצלחה. כולל הדרכה לשיח שמקדם פתיחות והתנסות.

הערכה מתאימה לכל הורה שרוצה לראות במרחב הביתי הזדמנות ללמידה של כישורי חיים, יצירה ולמידה מתוך עשייה.

הערכה מתאימה לכל ילד שעומד ומסתקרן כבר לגעת, לגשת, לקחת חלק. ערכת הבישול הגיעה לנשות מקצוע רבות, שמצאו בה ערך רב ל: חיזוק המוטוריקה העדינה, תחילתם של כישורי למידה, הבנה של תהליכים, שיחה על הצלחות כשלונות ומה שביניהם. בכל גיל תוכלו להעמיק עוד ועוד את השימוש- מהכנה פשוטה ושיום של המוצרים, לעבר הבנה של תהליכים כמו סדר פעולות, תכנון עבודה ועד שימוש במתכונים כמעודדי התנסות בקריאה.

ההשקעה שלכם בערכה

209 שח + 35 ש"ח למשלוח עד הבית.

ההשקעה האמיתית, היא זו שתעשו ביומיום שלכם, יחד עם הילדים, במטבח- להכין, לערבב, לבחוש ולשקשק. לפעמים הערכה היא רק התירוץ 🙂 כדי להכניס את הילדים למטבח, קרוב אליכם.

נגן וידאו
נגן וידאו

עדי אפרתי רסולי

דיאטנית קלינית

כבעלת קבוצת המתכוניה, עם כמעט 110,000 דעות והשפעות(!) והשיח על תזונה, שפע והורות, מצריך מאיתנו כמעט בכל יום שיח יצירתי.

שמצד אחד ייתן כלים, ומצד שני ישאיר אותנו מספיק פתוחים ויצירתיים, כדי להבין מה הילדים שלנו אומרים, מתחת "למילים". המטבח הוא מרחב מושלם, להבין את המחשבות דרך המעשים, ללמד את גמישות החיים, הצלחות ואתגרים, התמדה ופתרון משברים. אני מכירה את העומס שבהורות ואת הרצון שלנו להעשיר את הילדים, שנתקל לעיתים באילוצים או עיכובים טכניים לכן ארזתי לכם כאן הכל. ויצרתי גם מתכונים ראשונים, עם מצרכים שיש לכם בבית. את השיחה מסביב אתם תעשו, את פירות הקשר שיווצר מזה - אתם תקטפו. אכילה יכולה להיות סיפור מורכב, או פשוט. בואו נעשה יחד, סיפור פשוט, מאוכל.

ילדים הם גורים קטנים, אנשים קטנים וסקרנים שלמדים מאיתנו מכל פעולות היומיום. אנחנו מבלים שעות רבות במטבח ובאכילה. בואו נמנף את זה יחד לכדי עשייה של משפחה. מרחב ההתנסות תוך כדי עשייה, פותח את הילד גם לחקירה רחבה יותר, להתנסות נועזת יותר ולאכילה מגוונת יותר.